Bulut Falı Nedir Bulut Falı Anlamı

Bulut Falı Nedir Bulut Falı Anlamı

Bulut falı tarihi en köklü olan fal türlerinden birisidir. Tarihi buluntularda Kızılderililer tehlikelerden, yağmurdan haberdar olmak için ve Antik Yunan kâhinleri tarafından bulut falının uygulandığı tespit edilmiştir. Yunan kâhinleri Güneş, Ay ve Yıldızları kutsal saydıkları gibi gökyüzündeki bulutları da kutsal saymaktaydılar. Kâhinler her gün bulutların aldığı şekilleri yorumlayarak hayatlarına o şekilde yön verirlerdi. Bulut Falı ile Antik yunanda devlet işleri ve insanların geleceği hakkında da yol gösterilirdi.

Günümüzde bulut falına ancak sezgileri çok güçlü olan kimseler bakabilmektedir. Birçoğumuz bulutlara baktığımızda bir şeylere benzetebiliyor olsak da en doğru bulut falına sezgileri fazlası ile güçlü kimseler daha iyi bakabilmektedir. Ayrıca bulutlara baktığımız zaman bir şeylere benzetebilsek de, herkesin gördüğü, benzettiği aynı olmamaktadır. Bu sebeple bulut falından gerçek anlamda anlayan birinin bakması çok daha iyi olacaktır, aksi takdirde farklı anlamlar çıkarıp kendinizi olumsuz yönlendirmeler içine sokabilirsiniz.

Bulut falına bakarken mesela sevdiğiniz kişiyi düşündüğünüzde o an bembeyaz buluttan bir kalp ya da siyahlıklar olan bir kalp görebilir bundan bir sonuç çıkarabilirsiniz. Ancak kesin bir sonuç için bir günden daha fazla izlemek daha iyi sonuçlar vermektedir.

Bulut falında sezgilerinizi ve hayal gücünüzü doğru kullanmanız gerekmektedir. Sizi rahatsız edecek bir dış faktör olmamalıdır. Bu sebeple daha çok yalnız olacağınız sakin bir yer olmalıdır. Bir ova veya vadiye gitmek daha ideal olandır. Tabi ki en önemlisi de fal bakmak için seçilen yerin bulutları iyi gören bir yer olmasıdır. Vücudunuzun doğa ile iç içe olduğunu ve ruhunuzun tüm kötülüklerden arındığını hayal etmeli ve buna iyice odaklanmalısınız. İçinizden bir dilek dileyerek gözlerinizi açtığınız zaman bir dakika ila yirmi dakika arasında bir inceleme süresini kendinize tanımalısınız. Böylece benzettiğiniz şekiller netleşecektir. Gördüğünüz şekiller ile tuttuğunuz dilek arasında bir bağlantı kurabilmelisiniz, o doğrultuda yorumlamak önemlidir. Dileği tutup bir buluta sabit baktığınızda arasından sızan bir ışık demeti görürseniz ya da parçalandığını bu da dileğin gerçek olacağına işarettir. Bembeyaz bulutlar iyiye, siyahımsı parçalar olan bulutlar biraz daha kötüye yorumlanmaktadır.

Bulut FalıOnline Falcılar

Bir önceki yazımız olan Astroloji Nedir Burçlar Ve Bilgiler başlıklı makalemizde astroloji bakma, astroloji haberleri ve astrolojist hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir