Evlilik Falı

Evlilik Falı

Evlilik falı birçok yöntem ile bakılabilmektedir. Baktıran kişi ne zaman evleneceğini, çocuk yapıp yapamayacağını, kaç çocuğunun olacağını, sağlık durumu ve çocuğunun başarı durumu gibi konuları evlilik falı ile öğrenebilmektedir.

Evlilik falı diğer fallardan daha fazla yönteme sahiptir ve konusunda uzman ve bilgili olan kişiler tarafından bakılmaktadır. Herkesin bakabileceği bir fal türü değildir. Evlilik falı ile gerçekleşecek olaylar söylenmektedir. Medyumlar tarafından bakılan evlilik falı, ateş falı ya da su falı yöntemi ile bakılabilmektedir.

Evlilik falına kişiler kendisi de bakarak kesin sonuçlar alabilmektedir. Ancak bu fala bakabilmek için tam ve yoğun bir hazırlık gerekmektedir. Evlilik falına isterse kendisi ya da başkası aracılığı ile bakabilir.

Evlilik falı ile kişi aklında olan kişi hayırlı mı değil mi, evliliği yürüyecek mi yürümeyecek mi sorularına da cevap bulabilmektedir. Bunun için falı hangi amaç ile baktırdığını belirtmesi önemlidir. Kişi evlilik falına baktırma niyetini belirledikten sonra bazı özel dualar okunur. Evlilik falı için okunan bu dualar baktıran kişiyi başka bir boyuta götürür ve niyeti ile ilgili karar vermesini sağlayacak sonuçlara böylece ulaşabilir. Evlilik falında okunan dualar sayesinde olumlu ya da olumsuz olacak sonuçları öğrendiği boyut uyurken girmiş olduğu rüya halinde ortaya çıkmaktadır.

Eğer evlilik falında okunan duaları merak ediyor iseniz bazı ilim kitaplarında veyahut konusunda uzman bilgili medyumlardan bunları öğrenebilirsiniz. Kişi falı kendisi gerçekleştirecekse niyetini belirledikten sonra yatmadan önce bu duaları okur ve gereken şartları tam olarak yerine getirdikten sonra uyumadan tekrar okuyarak gerçeği görmek için uykuya dalar. Böylece evliliği ile ilgili merak ettiği konunun sonucuna rüyasında ulaşır. Rüyasında merakı doğrultusundaki bilgiyi alabileceği gibi geleceği hakkında da birtakım görüntüler görmesi mümkündür. Rüyasında gördüğü bilgiler kişi için kesinlikle doğru olan bilgilerdir. Eğer evleneceğiniz kişiyi, kaç çocuğunuz olacağını ya da buna benzer merak ettiğiniz şeyleri görmek istiyorsanız evlilik falı ile bu sorularınız cevaplarını alabilirsiniz. Ayrıca evlilik falı ile eşinizin sizi aldatıp aldatmadığı konusunda da bilgi alabilmektesiniz. Ancak bu fal çok sık bir şekilde yapılmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan Rüya Tabirleri başlıklı makalemizde Burç Rüya Tabirleri ve rüya yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir