Göz Falı

Göz Falı

İnsan yüzü insanların kişiliğine ilişkin çok fazla bilgi verebilmektedir. Aynı şekilde gözlerinde kişiliği yansıttığını söylemek mümkündür. Bir insanın gözlerine bakarak kişiliği hakkında tahminlerde bulunulabilmektedir. Göz falında kişinin göz yapısı önemlidir. Göz yapıları kendilerine dair bilgiler verir. Kişilerin göz renklerine ve göz yapılarına göre duyguları ve olgular dile getirilir. Gözler yalan söylemez deyimi bilinen en doğru sözlerden birisidir.

Göz Falı kişisel özelleri yansıtmaktadır. Fal yeteneğini ve empati kurma yeteneği olan kişiler, birinin gözlerine bakarak kişiliğinden, duygularına kadar birçok şeyi görebilmektedir. Bu kişiler karşılarındaki kişinin göz falına bakarak ruh dünyalarına dair yorumlamalarda bulunabilmektedir.

Mavi gözlü insanların en çok keyif aldığı şey gezmek ve eğlenmektir. Durağan bir yaşam mavi gözlülere göre değildir, onlar hayatı dolu dolu yaşamaktan keyif alırlar. Çevrelerine pozitif bir enerji veren mavi gözlü insanlar bu nedenle sevilmektedir. Pozitif olmaları ise bazen gerçekleri görmelerini engelleyebilmektedir.

Siyah gözlü insanlar heyecanlı ve dinamik bir hayat sürerler. Dengeli ve düzenli bir hayat anlayışına sahiptirler. İnsanları severler ancak oldukça iyi bir şekilde kin gütme huyları da vardır. İç dünyalarını gizleyen içlerine kapanık bir yapıları da vardır.

Yeşil gözlülerin dürüstlükleri kişiliklerinin en ön planda olan özelliğidir. Yalanı sevmez ve asla haksızlığa gelemezler. Hafif agresif bir yapıları da vardır ancak insanları kırmaktan da bir o kadar korkarlar. Genelde dengeli bir yaşamı tercih ederler.

Çakır gözlüler kıskanç ve bencil kişilikte insanlardır. Bazen çekememezlik duyguları ön plana çıkar. Ayrıca çakır gözlüler nazar gücü yüksek olan kişilerdir.

Kahverengi gözlü insanlarda sevecen ve sıcakkanlı kişilerdir. İnsanlara çok kolay güveniler, bu sebeple de sırlarını çok kolay paylaşırlar. Çok fazla konuşurlar ve bu yüzden diğer insanları da bazen bunaltırlar.

Kısık gözlü kişiler içine kapanık, iç dünyalarında yaşayan kişilerdir. Arkadaşlarına önem verirler ve dürüst yapıya sahiptirler. Kinci bir yanları da vardır ve bu kincilikleri yıllar sonra bile bir kenara bırakılamayacak türdendir.

Büyük gözlü insanlar genellikle sohbet etmeyi seven insanlar olarak yorumlanır. Sohbet ortamlarında bulunmayı severler ve insanları dinlemekten büyük zevk alırlar.

 

Bir önceki yazımız olan Bulut Falı Nedir Bulut Falı Anlamı başlıklı makalemizde bulut, bulut falcısı ve bulut falı anlamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir