Kelebek Falı

Kelebek Falı

Kelebek falı kelebeklerin resimlerinin olduğu 24 kart aracılığı ile bakılan bir fal türüdür. Kartlarla bakılması yönü ile tarotu akla getirmektedir. Ancak ondan daha kolay bir fal bakma türüdür. Bu kartlarla fal bakmak oldukça eğlenceli bir fal çeşididir. Bakması kolay olan bu fal türü simgelere göre yorumlanmaktadır. Bu fal türünde biraz hissiyat ve bilgi sahibi olmak yeterli olmaktadır. Fal merakı olan herkes bu fala kolayca bakabilmektedir. Şaşırtıcı sonuçlar alabileceğiniz kelebek falı bu yönü ile de keyif vermektedir. Kelebek falınıza baktırmak için kartlardan birisini seçmeniz yeterlidir. Her kelebeğin farklı bir hikâyesi bulunmaktadır.

Kelebek falında kartlar yine bir kelebek şekli ile yerleştirilmektedir. Bütün kartlar ile bir bağ kurularak bakılmalıdır. Yani bakan kişinin hissiyatı ve iletişimi bu fal için çok önemlidir. Diğer fallardaki gibi dilek dileme kelebek falında yoktur. Eskiden çok sıkça başvurulan bir fal olan kelebek falı günlük hayattaki yaşayacağınız şeyleri merak ediyorsanız iyi bir seçenektir. Yani merak ettiğiniz daha kısa süreli durumlarda kelebek falı size kılavuzluk yapabilir. Bolluk, bereket, yolculuk, düşman gibi etmenler bu konuların başında yer almaktadır. Kelebek falı çok eğlenceli ve renkli bir fal türü olması ve günlük olarak hayatınıza şekil vermede yardımcı olduğu için iyi bir seçim olacaktır.

Kelebek falı kısa ve öz günlük bir faldır. Bu sebeple uzun ve karmaşık açıklamalar yapılmamaktadır. Örnek verecek olursak, kelebek falınızda makas çıktı ise bu bir kavgaya işarettir. Ayrıca yaprak arkadaş ve akrabayı işaret ederken, yılan sembolü de bir yolu göstermektedir.

Yorumunu kendiniz bile yapabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman bakabileceğiniz bu fal fazla zamanınızı alan bir fal da değildir. Şöyle ki dilek dilemeden kelebek resimli kartlar içerisinden seçim yaparak baktığınız bu fal hem eğlenceli, hem farklı bir tarza sahiptir. Eski tarihlerde bolluk ve bereket işaretleri bulabilmek için ve kişilik analizi yapmak ya da kötülüklerden korunmak için kelebek falına bakılırmış. Bu falın en güzel kısmı ise günlük bakılabilmesi ve kolay bir fal çeşidi olmasıdır.

 

Bir önceki yazımız olan İlişki Falı başlıklı makalemizde Falı ve İlişki hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir